wtorek, 27 grudnia 2011

Bohaterowie . ♥

Cześć Wam . ♥
Zacznę Od Tego Że Postanowiłam Zamieścić W Internecie Moje Opowiadanie O One Direction Ponieważ Uwielbiam Ten Zespół .Chłopcy Są Śliczni I Naprawdę Zdolni . ♥
A Teraz Krótko O Sobie :

Mam Na Imię Milena ( Nie Znoszę Tego Imienia ) Mam 14 Lat I Chodzę Do 2 Klasy Gimnazjum .Mieszkam W Bydgoszczy . Mam Nadzieje Że Spodoba Wam Się Te Opowiadanie I Że Ktoś Tu W Ogóle Zajrzy . Dodam Jeszcze Że Moje Opowiadanie Będzie Głównie O Liamie I Niallu Ponieważ Jak Zauważyłam Większość Takich Opowiadań Skupia Się Na Harrym .A Teraz Bohaterowie :                                      Megan - Siedemnastoletnia dziewczyna , która mieszka ze swoimi rodzicam i ze swoim kuzynem  Harrym . Jest szaloną i żywiołową dziewczyną . Jej najlepszą przyjaciółką jest Julia , ale od kiedy spotyka się z kuzynem Megan poświęcają sobie coraz mniej czasu . Łatwo się zakochuje przez co będzie miała dużo kłopotów .


                                                  Julia - . Siedemnastolatka , pochodzi z bogatej rodziny . Jej najlepszą przyjaciółką jest Megan . Spotyka się z Harrym , przez co  wiele dziewczyn w szkole jej nienawidzi . Jest spokojna i ułożona.

                                  Harry - Kuzyn Megan . Mieszka z nią od czterech lat kiedy jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym . Jest szkolnym przystojniakiem , wiele dziewczyn chce mieć go na własność , ale on już znalazł swoją miłość . Razem z czwórką swoich najlepszych przyjaciół chcą założyć zespół .                                         Liam - Osiemnastolatek , według swoich przyjaciół najbardziej spokojny ze wszystkich  . Jednak jest zupełnie inny . Ma dziewczynę która go wykorzystuje . Liam łatwo przywiązuje się do innych , dlatego unika nawiązywania nowych znajomości . Łatwo go zranić . Jeden z członków zespołu .
                                                   

                                                Niall - Jest rozgadany i wiecznie wesoły . Nie ma dni kiedy by się nie uśmiechał . Uwielbia spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi , bo to oni są dla niego najważniejsi . Wiele dziewczyn go podrywa , ale on nie zwraca na nie uwagi , twierdzi że jeszcze nie czas na miłość .
                                           Louis - Najzabawniejszy ze wszystkich . Uwielbia robić innym żarty . Jest naprawdę denerwujący . Często wkurza swoich przyjaciół tym że dla zabawy robi z nich homoseksualistów . Jest dziecinny mimo tego że jest najstarszy ze swoich przyjaciół . Ma 19 lat .

                                                     
                                                    


                                                 Zayn - Czarujący - tak go postrzegają dziewczyny . Jest spokojny i zrównoważony , jak niektórzy mówią - jako jedyny z nich wszystkich . Flirtuje z kim popadnie , ale nie znalazł jeszcze " tej jedynej " .
                                          Amber - Szkolny plastik . Uważa się za najpiękniejszą i najcudowniejszą , a wcale taka nie jest . Jest z Liamem , głównie dla szpanu . Wykorzystuje go jak tylko może . Ma kilku chłopaków na boku , których wykorzystuje tak samo .  Nienawidzi Megan , pomiata ją i poniża przed całą szkołą .                                     

2 komentarze:

  1. OmG to jest superrr !!!! ♥
    Jezusss super super super ;d !
    Pisz więcej ;d ♥ powodzenia napewno przeczytam !

    OdpowiedzUsuń
  2. Ktoś może wie jak ma naprawde na imię ta Julia ?

    OdpowiedzUsuń